API Delevan Inc. SP1812R-682J
SP1812R-682J
Part No.:
SP1812R-682J
Datasheet:
ShinYuaSP1812R-682J.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 878MA 260MOHM SM
Inductance:
6.8 µH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
878 mA
Current-Saturation(Isat):
789mA
DCResistance(DCR):
260mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz