API Delevan Inc. SPD125R-222M
SPD125R-222M
Part No.:
SPD125R-222M
Datasheet:
ShinYuaSPD125R-222M.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 7A 20 MOHM SMD
Inductance:
2.2 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
7 A
Current-Saturation(Isat):
7A
DCResistance(DCR):
20mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz