API Delevan Inc. SPD125R-273M
SPD125R-273M
Part No.:
SPD125R-273M
Datasheet:
ShinYuaSPD125R-273M.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 2.3A 85 MOHM SMD
Inductance:
27 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
2.3 A
Current-Saturation(Isat):
2.3A
DCResistance(DCR):
85mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz