API Delevan Inc. SPD125R-332M
SPD125R-332M
Part No.:
SPD125R-332M
Datasheet:
ShinYuaSPD125R-332M.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 5.5A 30 MOHM SMD
Inductance:
3.3 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
5.5 A
Current-Saturation(Isat):
5.5A
DCResistance(DCR):
30mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz