API Delevan Inc. SPD125R-682M
SPD125R-682M
Part No.:
SPD125R-682M
Datasheet:
ShinYuaSPD125R-682M.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 4.5A 50 MOHM SMD
Inductance:
6.8 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
4.5 A
Current-Saturation(Isat):
4.5A
DCResistance(DCR):
50mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz