API Delevan Inc. SPD127R-153M
SPD127R-153M
Part No.:
SPD127R-153M
Datasheet:
ShinYuaSPD127R-153M.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 4.5A 48 MOHM SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
SPD127R
Inductance:
15 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
4.5 A
Current-Saturation(Isat):
4.5A
DCResistance(DCR):
48mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz