Ampco Safety Tools SS-1/2D30MM
SS-1/2D30MM
Part No.:
SS-1/2D30MM
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Category:
Sockets, Socket Handles
Package:
Datasheet:
ShinYuaSS-1/2D30MM.pdf
Description:
SOCKET STD 1/2D 30MM
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
ToolType:
Socket, Impact
TipType:
6 Point Socket
Size:
30mm
DriveSize:
1/2
Length:
1.61 (41.0mm)