Curtis Industries T38105-20-0
T38105-20-0
Part No.:
T38105-20-0
Datasheet:
ShinYuaT38105-20-0.pdf
Pitch:
0.375 (9.53mm)
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating:
300V