Amphenol Anytek TJ10A1520000G
TJ10A1520000G
Part No.:
TJ10A1520000G
Datasheet:
ShinYuaTJ10A1520000G.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.5MM
Pitch:
0.295 (7.50mm)
Current-UL:
20 A
Voltage-UL:
300 V
Color:
Green
OperatingTemperature:
-40°C ~ 115°C