Tripp Lite UR024-003-WH
UR024-003-WH
Part No.:
UR024-003-WH
Manufacturer:
Tripp Lite
Category:
USB Cables
Package:
Datasheet:
ShinYuaUR024-003-WH.pdf
Description:
CBL USB2.0 A RCPT TO A PLUG 3'
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Active
Configuration:
A Female to A Male
Length:
3.00' (914.4mm)
Specifications:
USB 2.0
TransferRate:
480Mbps
WireGauge:
24 AWG, 28 AWG