Triad Magnetics VPM24-1040
VPM24-1040
Part No.:
VPM24-1040
Datasheet:
ShinYuaVPM24-1040.pdf
Description:
PWR XFMR TORO 25VA CHAS MT
Voltage-Primary:
100V, 120V, 220V, 240V
Voltage-Secondary(FullLoad):
Parallel 12V, Series 24V
Current-Output(Max):
Parallel 2.08A, Series 1.04A
Power-Max:
25VA
Size/Dimension:
84.00mm Dia
Height-Seated(Max):
37.00mm