Triad Magnetics VPM24-10420
VPM24-10420
Part No.:
VPM24-10420
Datasheet:
ShinYuaVPM24-10420.pdf
Description:
PWR XFMR TORO 250VA CHAS MT
Voltage-Primary:
100V, 120V, 220V, 240V
Voltage-Secondary(FullLoad):
Parallel 12V, Series 24V
Current-Output(Max):
Parallel 20.84A, Series 10.42A
Power-Max:
250VA
Size/Dimension:
123.00mm Dia
Height-Seated(Max):
60.00mm