Triad Magnetics VPM24-2080
VPM24-2080
Part No.:
VPM24-2080
Datasheet:
ShinYuaVPM24-2080.pdf
Description:
PWR XFMR TORO 50VA CHAS MT
Voltage-Primary:
100V, 120V, 220V, 240V
Voltage-Secondary(FullLoad):
Parallel 12V, Series 24V
Current-Output(Max):
Parallel 4.16A, Series 2.08A
Power-Max:
50VA
Size/Dimension:
92.00mm Dia
Height-Seated(Max):
38.00mm