Triad Magnetics VPM30-3330
VPM30-3330
Part No.:
VPM30-3330
Datasheet:
ShinYuaVPM30-3330.pdf
Description:
PWR XFMR TORO 100VA CHAS MT
Voltage-Primary:
100V, 120V, 220V, 240V
Voltage-Secondary(FullLoad):
Parallel 15V, Series 30V
Current-Output(Max):
Parallel 6.66A, Series 3.33A
Power-Max:
100VA
Size/Dimension:
96.00mm Dia
Height-Seated(Max):
52.00mm