Triad Magnetics VPS10-4300
VPS10-4300
Part No.:
VPS10-4300
Datasheet:
ShinYuaVPS10-4300.pdf
Description:
PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT
Packaging:
Box
Voltage-Primary:
115V, 230V
Voltage-Secondary(FullLoad):
Parallel 5V, Series 10V
Current-Output(Max):
Parallel 8.6A, Series 4.3A
Power-Max:
43VA
Size/Dimension:
58.67mm L x 50.80mm W
Height-Seated(Max):
68.33mm