ebm-papst Inc. W2E250-CB13-51
W2E250-CB13-51
Part No.:
W2E250-CB13-51
Manufacturer:
ebm-papst Inc.
Category:
AC Fans
Package:
Datasheet:
ShinYuaW2E250-CB13-51.pdf
Description:
FAN AXIAL 115VAC 250MM
Packaging:
Bulk
Series:
W2E250
ProductStatus:
Active
Voltage-Rated:
115VAC
Size/Dimension:
Round - 320mm Dia
Width:
85.00mm
AirFlow:
StaticPressure:
BearingType:
Ball
FanType:
Tubeaxial
Features:
Noise:
Power(Watts):
180W