Walsin Technology Corporation WLCW1005CFB3N1TB
WLCW1005CFB3N1TB
Part No.:
WLCW1005CFB3N1TB
Datasheet:
WLCW1005CFB3N1TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 3.1NH 0402
Inductance:
3.1 nH
Tolerance:
±0.1nH
CurrentRating(Amps):
570 mA
DCResistance(DCR):
130mOhm Max
Q@Freq:
20 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant:
14GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 MHz