Walsin Technology Corporation WLCW1005CFB4N8TB
WLCW1005CFB4N8TB
Part No.:
WLCW1005CFB4N8TB
Datasheet:
WLCW1005CFB4N8TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 4.8NH 0402
Inductance:
4.8 nH
Tolerance:
±0.1nH
CurrentRating(Amps):
750 mA
DCResistance(DCR):
70mOhm Max
Q@Freq:
25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant:
8GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 MHz