Walsin Technology Corporation WLCW1005CFC3N2TB
WLCW1005CFC3N2TB
Part No.:
WLCW1005CFC3N2TB
Datasheet:
WLCW1005CFC3N2TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 3.2NH 0402
Inductance:
3.2 nH
Tolerance:
±0.2nH
CurrentRating(Amps):
500 mA
DCResistance(DCR):
170mOhm Max
Q@Freq:
15 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant:
14GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 MHz