Walsin Technology Corporation WLCW1005CFC4N3TB
WLCW1005CFC4N3TB
Part No.:
WLCW1005CFC4N3TB
Datasheet:
WLCW1005CFC4N3TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 4.3NH 0402
Inductance:
4.3 nH
Tolerance:
±0.2nH
CurrentRating(Amps):
750 mA
DCResistance(DCR):
70mOhm Max
Q@Freq:
25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant:
10GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 MHz