Walsin Technology Corporation WLCW2012Z0J2N2PB
WLCW2012Z0J2N2PB
Part No.:
WLCW2012Z0J2N2PB
Datasheet:
ShinYuaWLCW2012Z0J2N2PB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 2.2NH 0805
Inductance:
2.2 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
600 mA
DCResistance(DCR):
80mOhm Max
Q@Freq:
35 @ 1.5GHz
Frequency-SelfResonant:
3GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1.5 GHz