Walsin Technology Corporation WLCW2012Z0J2N7PB
WLCW2012Z0J2N7PB
Part No.:
WLCW2012Z0J2N7PB
Datasheet:
ShinYuaWLCW2012Z0J2N7PB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 2.7NH 0805
Inductance:
2.7 nH
Tolerance:
±5%
CurrentRating(Amps):
600 mA
DCResistance(DCR):
30mOhm Max
Q@Freq:
80 @ 1.5GHz
Frequency-SelfResonant:
7.9GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1.5 GHz