Vishay Sprague 134D506X9125F6E3
134D506X9125F6E3
Part No.:
134D506X9125F6E3
Datasheet:
134D506X9125F6E3.pdf
Description:
CAP TANT 50UF 10% 125V T/H
Capacitance:
50 µF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
125 V
ESR(EquivalentSeriesResistance):
2.3Ohm @ 120Hz
OperatingTemperature:
-55°C ~ 200°C
Size/Dimension:
0.281 Dia x 0.641 L (7.14mm x 16.28mm)