Hammond Manufacturing 1447AC10
1447AC10
Part No.:
1447AC10
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Category:
Boxes
Package:
Datasheet:
ShinYua1447AC10.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 24L X 25.380W
Packaging:
Box
Series:
1447A
ProductStatus:
Obsolete
ContainerType:
Box
Size/Dimension:
25.380 L x 24.000 W (644.65mm x 609.60mm)
Height:
10.000 (254.00mm)
Area(LxW):
609in² (3929cm²)