Hammond Manufacturing 1447AE10
1447AE10
Part No.:
1447AE10
Datasheet:
ShinYua1447AE10.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 30L X 25.380W
Series:
1447A
Size/Dimension:
30.000 L x 25.380 W (762.00mm x 644.65mm)
Height:
10.000 (254.00mm)
Area(LxW):
761in² (4910cm²)