Hammond Manufacturing 1447AG10
1447AG10
Part No.:
1447AG10
Datasheet:
ShinYua1447AG10.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 36L X 31.380W
Series:
1447A
Size/Dimension:
36.000 L x 31.380 W (914.40mm x 797.05mm)
Height:
10.000 (254.00mm)
Area(LxW):
1130in² (7290cm²)