Hammond Manufacturing 1447AH12
1447AH12
Part No.:
1447AH12
Datasheet:
ShinYua1447AH12.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 42L X 31.380W
Series:
1447A
Size/Dimension:
42.000 L x 31.380 W (1066.80mm x 797.05mm)
Height:
12.000 (304.80mm)
Area(LxW):
1318in² (8503cm²)