Hammond Manufacturing 1447AJ10
1447AJ10
Part No.:
1447AJ10
Datasheet:
ShinYua1447AJ10.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 42L X 37.380W
Series:
1447A
Size/Dimension:
42.000 L x 37.380 W (1066.80mm x 949.45mm)
Height:
10.000 (254.00mm)
Area(LxW):
1570in² (1.013 m²)