Hammond Manufacturing 1447AJ12
1447AJ12
Part No.:
1447AJ12
Datasheet:
ShinYua1447AJ12.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 42L X 37.380W
Series:
1447A
Size/Dimension:
42.000 L x 37.380 W (1066.80mm x 949.45mm)
Height:
12.000 (304.80mm)
Area(LxW):
1570in² (1.013 m²)