Hammond Manufacturing 1447AK10
1447AK10
Part No.:
1447AK10
Datasheet:
ShinYua1447AK10.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 48L X 37.380W
Series:
1447A
Size/Dimension:
48.000 L x 37.380 W (1219.20mm x 949.45mm)
Height:
10.000 (254.00mm)
Area(LxW):
1794in² (1.157 m²)