Hammond Manufacturing 1447AK122
1447AK122
Part No.:
1447AK122
Datasheet:
ShinYua1447AK122.pdf
Description:
BOX STEEL GRAY 48L X 37.500W
Series:
1447A
Size/Dimension:
48.000 L x 37.500 W (1219.20mm x 952.50mm)
Height:
12.000 (304.80mm)
Area(LxW):
1800in² (1.161 m²)