Hammond Manufacturing 1591GFBK
1591GFBK
Part No.:
1591GFBK
Datasheet:
ShinYua1591GFBK.pdf
Description:
BOX ABS BLACK 4.744L X 3.681W
Series:
1591F
ProductStatus:
Obsolete
Size/Dimension:
4.744 L x 3.681 W (120.50mm x 93.50mm)
Height:
1.335 (33.91mm)
Area(LxW):
17.5in² (113cm²)
Material:
Plastic, ABS
Thickness:
0.079 (2.01mm)