Hammond Manufacturing 1591SFBK
1591SFBK
Part No.:
1591SFBK
Datasheet:
ShinYua1591SFBK.pdf
Description:
BOX ABS BLACK 4.331L X 3.228W
Series:
1591F
Size/Dimension:
4.331 L x 3.228 W (110.01mm x 81.99mm)
Height:
1.729 (43.92mm)
Area(LxW):
14.0in² (90cm²)
Thickness:
0.079 (2.01mm)