Hammond Manufacturing 1591TFBK
1591TFBK
Part No.:
1591TFBK
Datasheet:
ShinYua1591TFBK.pdf
Description:
BOX ABS BLACK 4.724L X 3.150W
Series:
1591F
Size/Dimension:
4.724 L x 3.150 W (120.00mm x 80.01mm)
Height:
2.319 (58.90mm)
Area(LxW):
14.9in² (96cm²)
Thickness:
0.079 (2.01mm)