Hammond Manufacturing 1591UFBK
1591UFBK
Part No.:
1591UFBK
Datasheet:
ShinYua1591UFBK.pdf
Description:
BOX ABS BLACK 4.722L X 4.724W
Series:
1591F
ProductStatus:
Obsolete
Size/Dimension:
4.722 L x 4.724 W (119.94mm x 119.99mm)
Height:
2.319 (58.90mm)
Area(LxW):
22.3in² (144cm²)
Material:
Plastic, ABS
Thickness:
0.079 (2.01mm)