Johanson Technology Inc. 1720BL15B0050E
1720BL15B0050E
Part No.:
1720BL15B0050E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
Balun
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
ShinYua1720BL15B0050E.pdf
Description:
BALUN 625MHZ-2.8GHZ 50/50 0805
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
ProductStatus:
Active
FrequencyRange:
625MHz ~ 2.8GHz
Impedance-Unbalanced/Balanced:
50 / 50Ohm
PhaseDifference:
180° ±10°
InsertionLoss(Max):
1.5dB
ReturnLoss(Min):
9.5dB
Category:
Balun
Datasheet:
ShinYua1720BL15B0050E.pdf
1. How to order 1720BL15B0050E on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 1720BL15B0050E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1720BL15B0050E?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 0850BM14E0016T 2450BM14G0011T 1720BL15B0050E 1720BL15A0100E 1720BL15B0200E
Part Number 0850BM14E0016T 2450BM14G0011T 1720BL15B0050E 1720BL15A0100E 1720BL15B0200E
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
FrequencyRange 625MHz ~ 2.8GHz 625MHz ~ 2.8GHz 625MHz ~ 2.8GHz 625MHz ~ 2.8GHz 625MHz ~ 2.8GHz
Impedance-Unbalanced/Balanced 50 / 50Ohm 50 / 50Ohm 50 / 50Ohm 50 / 50Ohm 50 / 50Ohm