Johanson Technology Inc. 2595FB16A0100E
2595FB16A0100E
Part No.:
2595FB16A0100E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
Category:
Balun
Package:
0806 (2015 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
ShinYua2595FB16A0100E.pdf
Description:
BALUN 2.3GHZ-2.69GHZ 50/100 0806
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
ProductStatus:
Obsolete
FrequencyRange:
2.3GHz ~ 2.69GHz
Impedance-Unbalanced/Balanced:
50 / 100Ohm