Microchip Technology 25LC320AXT-I/ST
25LC320AXT-I/ST
Part No.:
25LC320AXT-I/ST
Package:
8-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Datasheet:
ShinYua25LC320AXT-I/ST.pdf
Description:
IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP
Packaging:
Tape & Reel (TR)
MemorySize:
32Kb (4K x 8)
ClockFrequency:
10 MHz
Voltage-Supply:
2.5V ~ 5.5V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C (TA)