Microchip Technology 25LC320T-I/SN
25LC320T-I/SN
Part No.:
25LC320T-I/SN
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ShinYua25LC320T-I/SN.pdf
Description:
IC EEPROM 32KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
MemorySize:
32Kb (4K x 8)
ClockFrequency:
2 MHz
Voltage-Supply:
2.5V ~ 5.5V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C (TA)