Sullins Connector Solutions 2B22M154P1013-1-H
2B22M154P1013-1-H
Part No.:
2B22M154P1013-1-H
Datasheet:
ShinYua2B22M154P1013-1-H.pdf
Description:
CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
ConnectorType:
Header, Male Pins
ConnectorStyle:
B 22
NumberofPositions:
154 (110 + 44 Ground)
Pitch:
0.079 (2.00mm)