Sullins Connector Solutions 2B25F1255F001-0-H
2B25F1255F001-0-H
Part No.:
2B25F1255F001-0-H
Datasheet:
ShinYua2B25F1255F001-0-H.pdf
Description:
CONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
ConnectorType:
Receptacle, Female Sockets
ConnectorStyle:
B 25
NumberofPositions:
125
Pitch:
0.079 (2.00mm)