CTS-Frequency Controls 445A22K24M57600
445A22K24M57600
Part No.:
445A22K24M57600
Datasheet:
ShinYua445A22K24M57600.pdf
Description:
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
Frequency:
24.576 MHz
FrequencyStability:
±20ppm
FrequencyTolerance:
±20ppm
LoadCapacitance:
8pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
-10°C ~ 60°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)