CTS-Frequency Controls 445C25D12M00000
445C25D12M00000
Part No.:
445C25D12M00000
Datasheet:
ShinYua445C25D12M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Frequency:
12 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±20ppm
LoadCapacitance:
18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
50 Ohms
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Datasheet:
ShinYua445C25D12M00000.pdf
1. How to order 445C25D12M00000 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 445C25D12M00000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 445C25D12M00000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 445C33D24M00000 445C33D25M00000 445C25D24M00000 445C25D12M00000 445C25D25M00000
Part Number 445C33D24M00000 445C33D25M00000 445C25D24M00000 445C25D12M00000 445C25D25M00000
Package/Case 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead
Series 445 445 445 445 445
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
FrequencyTolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
LoadCapacitance 18pF 18pF 18pF 18pF 18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)