CTS-Frequency Controls 445A25G25M00000
445A25G25M00000
Part No.:
445A25G25M00000
Datasheet:
ShinYua445A25G25M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD
Frequency:
25 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±20ppm
LoadCapacitance:
30pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
-10°C ~ 60°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)