CTS-Frequency Controls 445A35C30M00000
445A35C30M00000
Part No.:
445A35C30M00000
Datasheet:
ShinYua445A35C30M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD
Frequency:
30 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
16pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
30 Ohms
OperatingTemperature:
-10°C ~ 60°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)