CTS-Frequency Controls 445C23J24M00000
445C23J24M00000
Part No.:
445C23J24M00000
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
Category:
Crystals
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua445C23J24M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
  • Related Categories
Package/Case:
2-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
445
ProductStatus:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
24 MHz
FrequencyStability:
±30ppm
FrequencyTolerance:
±20ppm
LoadCapacitance:
9pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingMode:
Fundamental
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)