CTS-Frequency Controls 445C35J30M00000
445C35J30M00000
Part No.:
445C35J30M00000
Datasheet:
ShinYua445C35J30M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 30.0000MHZ 9PF SMD
Frequency:
30 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
9pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
30 Ohms
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)