CTS-Frequency Controls 445C35S24M57600
445C35S24M57600
Part No.:
445C35S24M57600
Datasheet:
ShinYua445C35S24M57600.pdf
Description:
CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD
Frequency:
24.576 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)