CTS-Frequency Controls 445W23C24M00000
445W23C24M00000
Part No.:
445W23C24M00000
Datasheet:
ShinYua445W23C24M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
Frequency:
24 MHz
FrequencyStability:
±30ppm
FrequencyTolerance:
±20ppm
LoadCapacitance:
16pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
0°C ~ 50°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)