CTS-Frequency Controls 445W25B12M00000
445W25B12M00000
Part No.:
445W25B12M00000
Datasheet:
ShinYua445W25B12M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD
Frequency:
12 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±20ppm
LoadCapacitance:
13pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
50 Ohms
OperatingTemperature:
0°C ~ 50°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)